Yandex Reklamları

Yandex Direct Reklamları ile önde gelen arama motorları yandex’te hedef kitlenize özel reklamlar görüntüleyerek hem potansiyel müşterilerinize ulaşabilir hem de iş hacminizi artırabilirsiniz. Yandex reklamları ile dünyanın hızla büyüyen arama motoru yandex’de ürününüzü ve hizmetinizin tanıtımını yapıp, reklam görüntülendiğinde değil, kullanıcılar reklamınıza tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

Yandex reklamları etkinlik raporları ile kullanıcılar web sitenize hangi anahtar kelimeler ile ulaşmış ve ne kadar ziyaretçi çekmiş anlık olarak görebilecek ve hedeflerinizi istatistikler doğrultusunda geliştirebilirsiniz. Ayrıca istatistik panelinizde kelime istatistiklerinizin yanı sıra bütçe tahminleri ve size uygun anahtar kelimeleri de görebilir bu doğrultuda yeni kitlelere ulaşabilirsiniz. Dünyanın hızla büyüyen arama motoru Yandex’de ilk sıralarda yerinizi almak için hemen başvurun!

Yandex Harita Kayıt

Dünyanın en hızlı büyüyen arama motoru Yandex’de işletmenizin arama sonuçlarında görüntülenirken harita ile yerinin de görünmesini sağlamanın yolu yandex harita kaydından geçmektedir. Milyonlarca insan artık size ulaşmak için arama motorlarını kullanırken işletmenizin arama moturunda bulunabilir olması, iş hacminiz için hayati önem taşımaktadır. Sizde yandex haritalar kaydınızı oluşturarak potansiyel müşterilerinizin size zaman kaybetmeden ulaşmalarını istemez misiniz?

Yandex haritalar ile işletmeniz iletişim bilgileri ile birlikte üst sıralarda yer alırken harita üzerinde yol tarifi ile de müşterilerinizin size doğrudan zaman kaybetmeden ulaşmaları için olmazsa olmazlar arasındadır. Sizde işletmenizin yandex harita üzerinde yer almasını istiyorsanız hemen başvurun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir