Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzün çağlayan bir ırmak gibi önünde durulmaksızın gelişerek en önemli iletişim aracı haline gelen sosyal medya, kurumsal alanlarda da firmanızın itibarını üst seviyeye taşımak için gerekli en değerli mecralardan biri. Kurumsal Hesap Yönetimi yani diğer bir deyişle Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti ile firmanızın sektörüne özel “İçerik Geliştirme, Görsel Yaratma, Topluluk Yönetimi ve Kriz Yönetimi” gibi konularda Webolizma olarak yanınızdayız!

Dünyanın en hızlı gelişen kitle iletişim araçlarından biri olan sosyal medyada yalnızca sosyal medya reklamları ile bulunmak yetmiyor. Sosyal medya reklamlarının yanı sıra, firmanıza ait sosyal medya hesabınızın doluluğu, yaratıcılığı ve aktif kullanımı kullanıcılarınızda güven oluşturuyor! İşte profesyonel bir sosyal medya danışmanlığı hizmeti alma gerekliliği de tam bu noktada başlıyor. Çünkü milyonlarca kullanıcı artık işlerini sosyal medya üzerinden takip ediyor, duyuru, kampanya gibi haberlerden sosyal medya reklamları aracılığıyla haberdar oluyor. Miralay ekibi olarak sizlerin sosyal medyada danışmanlığınızı yapıyoruz. Dilerseniz kurumsal hesaplarınızı oluşturuyor, sizin adınıza yönetiyor ve her zaman kullanıcı etkileşiminde bir adım önde olmanızı sağlıyoruz!

Facebook

Firmanızın doğru bir algı ile bu sosyal ağ aracında yer alması ve potansiyel müşterileriniz ile direkt iletişim kurabilmeniz için beraber karar verdiğimiz “Online Kurum Dili” ile Facebook Etkinlik ve Beğeni sayfalarınızın etkileşimini sağlıyoruz.

Twitter

Dünyanın metin odaklı ve en hızlı etkileşim araçlarından biri olan Twitter ile firmanızın veya şahsi hesabınızın online itibarını yükseltmek için çalışıyoruz. Doğru hashtag kullanımları sayesinde 280 karakter kısıtına rağmen az kelimeyle büyük işler başarıyoruz!

Instagram

Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım sosyal ağıdır Instagram. Gelin beraber hedef kitlenize uygun olarak geliştirilen tanıtım stratejisi çerçevesinde “Görsel Geliştirme, Hashtag Belirleme” gibi doğru nokta atışları yapalım. Güçlü etkileşim yakalayacağımız görsel sosyal medya yönetimi için iletişime geçelim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir