Google Reklamları

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, e-ticaret satışlarınızı artırmak, işletmenizin telefon trafiğini artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Reklamlarınızı hangi ülkede, ilde, ilçede hatta işletmenizden ne kadar uzaklıkta bulunan müşterilere yayınlayacağınızı seçebilirsiniz!

Ankara’nın en başarılı dijital ajansları arasında yer alan firmamız sayesinde Google Ads reklamlarında başarıya ulaşmak mümkün. Miralay olarak bizler, dijital mecrada, sizi en iyi şekilde ifade eden web ve interaktif medya hizmetleri sunuyoruz. Hali hazırda Google reklamı veriyor ancak herhangi bir geri dönüş alamıyorsanız uzman ekibimiz hesabınızı ücretsiz olarak incelesin. Eğer daha önce hiç reklam kampanyası yürütmediyseniz bilgi vermeye hazırız.

1 milyondan fazla işletme Google’da reklam veriyor!

Google’daki arama sonuçlarında sponsorlu reklamlar gösterebilmek için öncelikle bir Google hesabı oluşturmak gerekir. Google hesabı oluşturduktan sonra markanıza ve hedef kitlenize uygun reklam stratejisi geliştirilir. Bu stratejiye sadık kalınarak bütçe ve reklam kampanyaları netleştirilerek reklamlarınız yayınlanır. Google arama sonuçlarında arama ağı reklamlarınız göründüğünde değil; yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yaparsınız. Görüntülü reklam ağında ise tıklama başına maliyet ve bin gösterim başına maliyetle ücretlendirilirsiniz. Ayrıca sadece arama sonuçlarında değil, ürünlerinizle ilgili anahtar kelimeleri hedefleyip sayısı 2 milyondan fazla olan Google iş ortağı web sitelerinde de Google reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir