E-Ticaret

Artan internet kullanımının bir sonucu olarak potansiyel müşterileriniz ürünleri gerçek mağazalardan çok sanal mağazalardan ( e-ticaret siteleri ) satın almaya başladılar. Siz de pazarınızı fiziksel boyutlarla sınırlandırmayın ve çevrimiçi olarak daha fazla müşteriye ulaşın. Web sitesi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize E-Ticaret çözümlerimizi iki alternatif şeklinde sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik size özel yazılımlarımızla E-Ticaret ihtiyaçlarınıza çözüm üretirken, dilerseniz hazır paketlerimizle sizi sanal mağazalar dünyasına entegre ediyoruz.

E-Ticaret sitelerinin en büyük problemlerinden biri de güvenlik problemidir. Bu konuda Miralay olarak kullandığımız SSL sertifikaları ile hem sizin sitenizi hem de müşterilerinizin bilgilerinin çalınmasını önlüyoruz. Çünkü biliyoruz ki güvenilirlik sertifikasını aldığınızdan emin olmanız müşterilerinizin sizin sitenizi seçmesini sağlayacaktır! Bizler dinamik ekibimizle Miralay ailesi olarak sizinle beraber firmanıza uygun e-ticaret sistemleriyle, ürünlerinizi internet üzerinden müşterilerinizle buluşturabilmenizi sağlıyoruz.

Eğer bir web sitesine sahipseniz ancak yeterli verimi alamadığınızı düşünüyorsanız her türlü yardıma hazırız! Sitenizi analiz edelim ve eksiklerini giderelim. Henüz bir web sitesi yaptırmadıysanız da size en uygun tasarımı belirlemek ve bir an önce yol almak için iletişime geçelim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir